Laminátové Parkety EGGER

 

Vdýchnite vášmu interiéru život a vyzdvihnite krásu priestoru. To všetko je možné vďaka laminátovým parketám značky EGGER. Plávajúce podlahy patria v tejto dobe medzi veľmi vyhľadávané podlahové krytiny. Laminátové parkety sú najdokonalejšou imitáciou drevenej podlahy. Ich montáž je naozaj rýchla vďaka klikovému systému. Nadpájanie je jednoduché, pevné a presné. Laminátové parkety tvorí viac vrstiev podlahovej krytiny vyrobenej prevažne z drevených materiálov. Vzor laminátových parkiet tvorí potlač - živicou napustený papier.

Parkety EGGER Vám prinášajú...

nespočetné množstvo vzorov a farieb. Z tejto obrovskej škály rôznych drevín si určite vyberie každý zákazník. Parkety EGGER sú kvalitatívne porovnateľné s drevenou podlahou. Na prvý pohľad laminátovú podlahu EGGER od drevenej nerozoznáte, no je cenovo omnoho výhodnejšia. Má dlhoročnú životnosť, je odolná a jej farba sa nemení ani po rokoch.

Moderné parkety EGGER sledujú svetové trendy a neustále sa pracuje na ich vývoji a vylepšení, aby boli čo najdokonalejšie. Perfektne imitujú textúru dreva a na ich povrchu nevidno spoje. Laminátové podlahy EGGER sa hodia do akéhokoľvek interiéru, vyzerajú honosne a vnášajú do priestoru život.

Laminátové parkety EGGER sú tiež vysoko vodeodolné a pomerne

prispôsobené proti poškriabaniu.

Oproti drevenej krytine sú laminátové podlahy studenšie a hlučnejšie, avšak s prihliadnutím na výrazne nižšiu cenu tvoria vynikajúcu alternatívu. Celá kolekcia laminátových podláh EGGER je vhodná pre každý štýl zariadenia a poskytuje výhody ideálnej podlahy vo vynikajúcej kvalite.

Vďaka širokej ponuke dekórov a štýlovému spracovaniu patria tieto parkety medzi jedny z najlepších na trhu. Značka EGGER vyrába svoje produkty na šestnástich miestach v celej Európe. Pri výrobe sa kladie dôraz najmä na detailné spracovanie výrobkov, čím získate záruku kvality na dlhé roky.  EGGER vyrába laminátové parkety v rôznych rozmeroch. Ich hrúbka sa pohybuje od 7 mm až do 10,5 mm. Čím je parketa hrubšia, tým je odolnejšia. Parkety spĺňajú vysoké nároky na povrchovú odolnosť a sú vhodné ako do bytových, tak aj do komerčných priestorov.

 

Celú ponuku laminátových parkiet Egger si môžete pozrieť na našej stránke Centrum Dverí a Parkiet.

 

 

 
 
 
 
 
 

Kontakt

www.kamainterier.sk Modranská 596/202
90201 Vinosady
IČO: 47 574 215
DIČ: 2023953657
IČ DPH: SK2023953657
+421911776074 kama.interier1@gmail.com